Szewrony

AKTUALNOŚCI

PIB Group poszerza polskie struktury grupy poprzez inwestycję w Equinum Broker

10.04.2024

PIB Group Limited za pośrednictwem PIB Group Poland sp. z o.o. poszerzył portfel spółek o Equinum Broker sp. z o.o. realizując przyjętą strategię konsolidacji polskiego rynku brokerów ubezpieczeniowych.

Witamy na pokładzie Equinum Broker – jedną z wyspecjalizowanych kancelarii brokerskich w Polsce. Jej misją jest profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem majątkowym Klientów oraz tworzenie optymalnych warunków ochrony ubezpieczeniowej. Aktualnie obsługuje ponad 200 podmiotów, pośród których znajdują się duże przedsiębiorstwa, liderzy w swoich branżach, jak również, młode, dynamicznie rozwijające się podmioty, administracja publiczna, instytucje kultury, podmioty lecznicze oraz stowarzyszenia i fundacje.

Dołączenie spółki Equinum Broker do polskiej rodziny PIB skomentował Mariusz Muszyński, CEO PIB Group Poland, odpowiedzialny za realizację strategii konsolidacji polskiego sektora brokerskiego:

Mam bardzo dużą satysfakcję, że wspaniały zespół Equinum Broker wybrał drogę rozwoju wspólnie z PIB Group. Spółka bardzo dobrze wpasuje się w strukturę naszej grupy, dostarczając specjalistycznej wiedzy szczególnie w obszarze ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Jestem pewien, że zarówno grupa PIB jak i Equinum Broker z tej współpracy będzie czerpać wiele korzyści i satysfakcji, a przede wszystkim skorzystają na tym nasi obecni, jak i przyszli klienci.

Życzymy wielu sukcesów!